Dopřejte kočce maso


Kočky jsou jednoznačně šelmy, které milují lovení a hlavně čerstvou kořist. Dnešní kočičáci, kteří s námi sdílí naše bydlení, se mnohdy vydají za celý den lovit tak maximálně plyšovou myš. Proto bychom se měli snažit jim život trochu zpestřit a dopřát jim tu pravou kořist. Třeba pak budete méně času trávit u veterináře, protože čerstvá strava je nejen přirozená, ale hlavně podporuje přirozenou imunitu.Dopřejte kočce maso

Dopřejte kočce maso

Kočky jsou jednoznačně šelmy, které milují lovení a hlavně čerstvou kořist. Dnešní kočičáci, kteří s námi sdílí naše bydlení, se mnohdy vydají za celý den lovit tak maximálně plyšovou myš. Proto bychom se měli snažit jim život trochu zpestřit a dopřát jim tu pravou kořist. Třeba pak budete méně času trávit u veterináře, protože čerstvá strava je nejen přirozená, ale hlavně podporuje přirozenou imunitu.

Na trhu je mnoho granulované stravy pro kočky, které jsou vyvinuty speciálně pro kočky, které trpí na ledvinové onemocnění či záněty močových cest. Pokud nabídnete kočce stravu syrovou, přijme rozhodně vyšší množství tekutiny a tím budete preventivně působit proti těmto onemocněním.

Pokud si zpočátku nevěříte, zda zvládnete kočce správně zajistit kompletní dávku, a obáváte se, že nezvládnete pokrýt vše, co kočka potřebuje, můžete si vybrat z celé řady hotových menu pro kočky ve stylu Barf. Směsi jsou vyvážené tak, aby Vašemu kočičákovi nic nechybělo. Jsou hluboce zmrazené a velikost balení se liší dle doby, po kterou je kočce podáváno. Tato verze je malinko dražší, ovšem do začátku ji rozhodně doporučujeme.

Jakmile si přečtete odbornou literaturu, či pročtete jednotlivé webové stránky věnované právě krmení ve stylu Barf, věříme, že zvládnete své kočce předkládat plnohodnotnou a hlavně přirozenou stravu. Vzhůru do toho.

Líbí se: 0