Kočičí chůvy?


Jedete na dovolenou? Chcete jet na víkend na hory? Máte kočku a nevíte jak se o ní postarat? Kdo má doma kočku, tak jistě ví, že špatně zvládají změny prostředí. Těžko jí sbalíte do přepravky jako psa a vezmete sebou na hory.Kočičí chůvy?

Kočičí chůvy?

Jedete na dovolenou? Chcete jet na víkend na hory? Máte kočku a nevíte jak se o ní postarat? Kdo má doma kočku, tak jistě ví, že špatně zvládají změny prostředí. Těžko jí sbalíte do přepravky jako psa a vezmete sebou na hory.

Jednou z možností jak vyřešit situaci ,,kam s kočkou,, J je například hotel kam kočku odvezete. Jak už bylo řečeno, kočka se špatně potýká se změnami a tak se může stát, že po návratu domů, Vám třeba začne značkovat nábytek, či se jinak mstít.

Ideálním řešením jsou kočičí chůvy, které se o Vaší kočku postarají u Vás doma. Za finanční odměnu přijdou kočku nakrmit, či s ní dokonce budou trávit čas, kdy nejste doma. Samozřejmostí jsou fotografie, či možnost kontroly přes skype.

Kočičí chůvy nejsou o moc dražší verzí služeb nežli kočičí hotel a Vy nemusíte složitě kočku převážet, balit jí krmení a trnout, zda z dočasného působiště nezdrhne. Zkuste zapátrat v okolí, třeba nějaká kočičí chůva funguje v blízkosti Vašeho bydliště a Vy máte o starost méně.

 

Líbí se: 0