Vánoční tipy pro milovníky koček


Vánoce se kvapem blíží, a pokud máte v rodině milovníka koček, neváhejte mu nadělit něco, co ho opravdu potěší. Vybrali jsme pro Vás pár tipů, které můžete vybrat. Dárky jsme vybírali tak, aby byly hlavně praktické a cenově dostupné. Věříme, že si opravdu vyberete.Vánoční tipy pro milovníky koček

Vánoční tipy pro milovníky koček

Vánoce se kvapem blíží, a pokud máte v rodině milovníka koček, neváhejte mu nadělit něco, co ho opravdu potěší. Vybrali jsme pro Vás pár tipů, které můžete vybrat. Dárky jsme vybírali tak, aby byly hlavně praktické a cenově dostupné. Věříme, že si opravdu vyberete.

Kvalitní krmivo- to potěší opravdu každého majitele kočky, stačí jen vysondovat jakou značku a pořádný pytel kvalitního krmení vykouzlí úsměv nejen majiteli na tváři, ale i samotné kočce.

Škrabadla, designový škrábací nábytek a prolézačky- zejména kočky, které žijí v bytě a jejich majitelé ocení nějaké pěkné škrabadlo, které je nejen praktické, ale zároveň zkrášlí i prostředí domova. Škrabadlem připravíte kočce pohodlné místo pro odpočinek i zábavu pro dlouhé chvíle, majiteli darujete praktický doplněk do interiéru bytu.

Vytuněná toaleta- tolateta, která automaticky prosévá stelivo, je vybavena filtry s aktivním uhlím, který zabraňuje rozšíření zápachu po bytě. Výsuvný odpadkový koš, který pojme hroudy zaneřáděného steliva. Tato vychytávka je snem každého kočkaře J. 

Vodní fontána- zejména pro kočkaře cestovatele, či workoholika. Neustálý příjem čisté vody je pro kočky důležitý. Fontány jsou vybaveny filtrem pro eliminaci bakterií, díky němu vydrží voda déle čistá a čerstvá.

Ať už vyberete cokoliv z naší nabídky nebo něco jiného, věříme, že vyberete dobře. Přejeme Vám za celý tým Život kočky úspěšný vánoční lov a krásné Vánoce.

 

Líbí se: 0